Сфера використання сиропів Sweetbird

Сиропи Sweetbird    Сиропи Sweetbird - використовуються для приготування різноманітних алкогольних та безалкогольних коктейлів, так і для приготування гарячих та холодних напоїв на основі чаю, кави, вина, пива. Вони прекрасно підходять для приготування десертів, мусів, тортів, а також є прекрасним доповленням до морозива та інших кулінарних виробів.

  Сфера використання сиропів Sweetbird охоплює собою всю сферу HOREKA. Широка лінійка сиропових смаків з’явилась в Україні завдяки «кавовому буму» і зараз в нас спостерігається американська тенденція використання сиропів 70% в кавові і молочні напої і 30% в алкогольні коктейлі. Хоча в Європі ситуація з точністю навпаки. Насправді сироп – це потужна зброя в руках вмілого бармена. Давайте подивимося на фінансову сторону цього питання, адже наша спільна мета в ресторанному бізнесі – це заробляння грошей. Все дуже просто, для початку додайте сироп в каву латте чи капучіно, адже процент націнки на каві чи чаї найбільший в сфері HOREKA. Що це дасть? Давайте порахуємо:

Собівартість порції еспресо приблизно 1,5 грн., собівартість порції молока 0,5 грн. виходить собівартість одної порції капучіно 2 грн, враховуючи що в середньому капучіно коштує 10-15 грн., то валовий дохід складає 8-13 грн. А тепер давайте додамо в капучіно порцію сиропу, собівартістю приблизно 1 грн., отримуємо напій з яскраво вираженим, насиченим смаком, піднімемо ціну на 3 грн. отримуємо за 5 секунд 2 грн. і вдячного задоволеного клієнта. Непогано?!

Але це тільки початок, сиропи продукти універсальні, їх можна використовувати у всіх напоях що готуються в барі: кава, алкогольні напої, ароматизовані холодні і гарячі чаї, молочні коктейлі, різноманітні десерти, лимонади (сироп плюс мінеральна вода). Беручи до уваги що асортиментний ряд сиропів Sweetbird налічує більше 30 смаків, які ще й до того можна поєднувати між собою, наприклад ваніль+карамель, можна отримати фантастичну гаму смаків, для задоволення будь яких клієнтів, і особливо виділити Вас серед конкурентів.

Comments:

 

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com