Посуд паперовий в асортименті

paper top

 Паперовий посуд- Виготовлений з якісного і дуже міцного картону не протікають, не втрачають міцності при заповненні їх гарячими напоями, стійкі до механічних пошкоджень. Якість гарантовано.

  Стаканчик паперовий білий Solo 120мл. Характеристика: призначені для гарячих та холодних напоїв, зроблені з якісного пареру з полімерним внутрішнім покриттям, стінка - одинарна, добре тримають форму і нерозклеюються. Якість - гарантовано. Країна походження - Великобританія.

  Стаканчик паперовий білий Solo 180мл. Характеристика: призначені для гарячих та холодних напоїв, зроблені з якісного пареру з полімерним внутрішнім покриттям, стінка - одинарна, добре тримають форму і нерозклеюються. Якість - гарантовано. Країна походження - Великобританія.

  Стаканчик паперовий білий Solo 300мл. Характеристика: призначені для гарячих та холодних напоїв, зроблені з якісного пареру з полімерним внутрішнім покриттям, стінка - одинарна, добре тримають форму і нерозклеюються. Якість - гарантовано. Країна походження - Великобританія.

  Стаканчик паперовий білий Solo 480мл. Характеристика: призначені для гарячих та холодних напоїв, зроблені з якісного пареру з полімерним внутрішнім покриттям, стінка - одинарна, добре тримають форму і нерозклеюються. Якість - гарантовано. Країна походження - Великобританія.

vash logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Comments:

 

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com