Кофеїн корисний для здоров’я

Останні дослідження показали дивну користь для здоров’я, пов’язану з вживанням кофеїну. В багатьох напоях в складі яких є кофеїн, особливо в каві та чаї, містяться антиоксиданти. Антиоксиданти корисні для серця і профілактики ракових захворювань. Кофеїн визнаний як речовина, що підвищує рівень уваги. Чашка кави або чаю часто рекомендується для боротьби з сонливістю, особливо для тих, хто їздить автомобілем на великі відстані, також багато людей вдаються вдень до «перерви на каву», щоб вернутися на вершину своєї працездатності.

Останні дослідження свідчать про те, що кофеїн може бути корисним в лікуванні алергічних реакцій в зв’язку з його здатністю знижувати концентрацію гістамінів. Проте щоб зробити кінцеві висновки, необхідні подальші дослідження в цій області. Давно відомо що кофеїн допомагає багатьом людям, страждаючим від астми. Існують також дані, що кофеїн допомагає знизити ризик виникнення ниркових каменів.

Кофеїн підвищує ризик серцево-судинних захворювань?

Не дивлячись на існуючі раніше розбіжності по цьому питанню, вчені сьогодні сходяться на думці, що регулярне вживання кофеїну не чинить майже ніякого впливу на кров’яний тиск, рівень холестерину і ризик серцево-судинних захворювань.

Дослідження показують, що вживання кофеїну перший раз може викликати невелике підвищення артеріального тиску (аналогічно тому що відбувається при ходьбі по сходах), але зміни мінімальні і зникають при регулярному вживанні.

Крім того, було встановлено, що тільки кип’ячена, нефільтрована кава, яку п’ють тільки в деяких скандинавських країнах, підвищує рівень холестерину. Вважається, що масла, які є в складі кави, не відфільтровуються і чинять такий ефект. Вживання напоїв, які мають в своєму складі кофеїн, як правило, не впливає на рівень холестерину. Тим не менше, людям з високим кров’яним тиском рекомендується проконсультуватися з лікарем про вживання кофеїну.

Comments:

 

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com