Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 42

Фраппе Zuma

Кава фраппе ZumaZuma фраппе - смачний та простий у приготуванні прохолоджуючий напій, що є прекрасною альтернативою каві не лише у спекотний літній період, а й протягом усього року.

Сьогодні в Європі вже не можливо уявити собі меню без фраппе. Кава фраппе стала невідємною частиною життя європейців. З фраппе Ви автоматично робите основу для приготування маси неймовірних напоїв з використанням сиропів, соусів, морозива, смузі та ін.

- Екологічно чисте походження;
- Без штучних барвників і штучних ароматизаторів;
- Без ГМО;

 

 

А Ваші клієнти задоволені смаком фраппе?frappe pdf
Фраппе прекрасний прохолоджуючий напій, але його приготування займає у Вас час? (окремо готувати еспрессо, змішувати з різними інгредієнтами і т.д.), смак напою залишає бажати кращого? Або Ви ще не радуєте своїх клієнтів літніми спекотними днями прохолодним фраппе?

Так Ви просто втрачаєте гроші!
  
Пропонуємо Вам відмінне вирішення цієї проблеми: готове фраппе торгової марки Zuma! Фраппе Zuma - це готова суміш, що складається з натуральних інгредієнтів (західноафриканської какао, парагвайський цукру, Бразильського кави, білого шоколаду і ванілі з Мадагаскару) світової торговельної марки з Великобританії. Представлена в 5-ти смаках: кава, ваніль, шоколад, мокко, ірис. Ви можете без зусиль збільшити свій прибуток, так як Zuma фраппе має неперевершеним смак і дуже просте у приготуванні.

 Чому вигідно використовувати Zuma фраппе?
   • Zuma фраппе збільшує ваш прибуток.
   • Задовільняє найвибагливіші смаки Ваших клієнтів.
   • Це ексклюзивний продукт в Україні (дуже популярний у всіх країнах Європи).
   • Отримайте перевагу над конкурентами.
   • Просто в приготуванні (готовий продукт, тільки змішати в блендері з льодом і молоком).
   • Безкоштовний дозатор, плюс доставка.
   • Розширення меню.
   • Хіт літнього сезону.
   • Продукт NEW.

Компанія ОЛБОРО-А єдиний постачальник Zuma фраппе на ринок України, і є ексклюзивним дистриб'ютором торгової марки Beyond the Bean Ltd. 

Цікава статистика.
За даними статистики споживання  фраппе в Європі за останні 5 років зросла на 525%, і тенденція зберігається. Середня кількість проданих порцій фраппе одним кафе в Україні за місяць складає 1000-1500 порцій (розрахунки зроблено в містах розміщених не в курортних зонах).
 
Розпочнемо роботу?
Літо наближається, поспішайте порадувати своїх клієнтів відмінним смаком холодного фраппе. Майже всі клієнти, спробувавши смак фраппе, стають постійними клієнтами. Збільшуйте Вашу прибуток вже сьогодні.  

 

Comments:

 

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com