Асортиментний ряд гарачого шоколаду


   ZUMA гарячий шоколад - це дуже смачний та простий у приготуванні напій, який можна    приго тувати навіть вдома. Вагомою перевагою ZUMA гарячого шоколаду є його універсальність,  він прекрасно  підходить  для  шоколадних  фонтанів,  шоколадних  машин,  а  що  головне   йогоможна приготувати і без спеціальної техніки і навичок, просто додайте трішки гарячого молока або води … і готово :)
 
 
 
К ласичний гарячий шоколад: традиційно солодкий і вершковий шоколад з 26% вмістом какао, який надає бархатистий і насичений аромат шоколаду, що не залишить байдужим жодного Вашого клієнта.
 
Тара – 2 кг.,
порція – 28 г.,
кількість порцій з банки – 71.
  
Густий гарячий шоколад:  надзвичайно густий  шоколад, що готується на ос нові молока, цей напій в справжньому Європейському стилі шоколадних тра дицій.
 
Його також можна використовувати як шоколадний соус для Ваших
кулінарних творінь.
 
Тара – 2 кг.,
порція – 40 г.,
кількість порцій з банки – 50.
 
Наш "Темний гарячий шоколад" виготовляється з 33% західноафриканським какао. Ви можете описати його стиль як європейський - очікуйте інтенсивного шоколадного смаку..


Тара – 1 кг.,

порція – 40 г.,

кількість порцій з банки – 25.

 
Білий Гарячий шоколад може не бути шоколадом (як ми це знаємо), але це однаково задоволення. Шоколад виготовляється з суміші какао-масла та молочних інгредієнтів - не твердих какао, які роблять шоколадно-коричневий, так що немає гіркоти..


Тара – 1 кг.,

порція – 40 г.,

кількість порцій з банки – 25.

 
100% Органічний гарячий шокола: для Вас розробляли колекцію Zuma  15 років, купуючи какао, а потім виготовляючи саме ті суміші для наших гарячих шоколадів котрі так подобаються. Але ми розуміємо, що кожен має свій смак. Зума 100% Какао - це для Вас, щоб створити власну суміш гарячого шоколаду. Просто змішайте какао з цукром на свій смак, додайте гаряче молоко та насолоджуйтесь. .


Тара – 1 кг.,

порція – 40 г.,

кількість порцій з банки – 25.

Comments:

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com